Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek s použitím souborů Cookies souhlasíte. Více informací

Čchi kung Ostrava

Vypněte, mysl potřebuje pauzu. Probuďte v sobě novou energii, zažijte zklidňující účinky a udržujte duševní rovnováhu.

Pohodové cvičení, ze kterého nebudete odcházet upocení a unavení ani otrávení.

ČCHI KUNG CVIČENÍ QIGONG OSTRAVA

Qigong antistresové cvičení plné relaxace. Na čchi kung neboli qi gong nečekejte žádné hopsání jako na zumbě, funění jako ve fitku ani krkolomné pozice jako mvá jóga.

Čekejte uklidňující,pomalé pohyby a to,že se vám celým tělem i duší rozlévá nádherný pocit uvolnění. Cvičení čchi kung je bezpečné cvičení, které je bezpečné a šetrné k tělu.

KURZ ČCHI KUNG OSTRAVA

Termín 2 měsíčního kurzu od září 2022. Pokud je volné místo, přidejte se k nám i v průběhu kurzu. Poté můžete plynule navázat dalším modulem výuky v pokračujícím kurzu tai chi.

Kurz září-říjen: 1x týdně

Čas cvičení: 17:30 - 18:30

Ukončení kurzu: středa 26.října

Cena kurzu: 1 495,00Kč

Volná místa: ..2 místa...

ŽÁROVKA MUSÍ MÍT ENERGII

I žárovka potřebuje energii. A vy ne? Aby žárovka svítila, potřebuje šťávu, energii. A abychom mohli fungovat, potřebujeme mít energii, tu životní i my.

On totiž neexistuje žádný knoflík, který můžeme zmáčknout a dát si tak pauzu. Není divu, že tělu a mysli přeteče pohár trpělivosti a sil. Životní energie se vytratí a tělo je bez šťávy.

A co nám pomůže? Právo na odpočinek má každý. Díky aktivnímu odpočinku se mnou doplníte novou energii a získáte čas jen a jen pro sebe.

Pojďte si užít osvěžení plnými doušky na kurz qigong v Ostravě, kde budeme energetickým cvičením hladit vaše tělo i duši.