ČCHI KUNG
Čchi kung Ostrava 

dechové cvičení | relaxační cvičení | cvičení na stres | zdravotní cvičení

Čchi kung pondělí 16:00

Čchi kung Ostrava | Relaxační cvičení,díky kterému si budete moci dopřávat úžasné tělesné i duševní požitky.  Osvěžující cvičení s Marcelem pro zbavování se stresu a pro znovunalezení duševního klidu. Vychutnejte si příjemný pocit ze zdravého těla a nové životní energie.

1 395,00 Kč

  CHI KUNG OSTRAVA | Cvičení nejen pro ženy

  Konec zatěžujícím myšlenkám,zapomeňte na stresové faktory... Na cvičení chikung v Ostravě s trenérem Marcelem se uvolníte a oddáte jen sami sobě.

  I žárovka potřebuje energii. A vy ne?

  Dejte zpět svému tělu životní energii, mějte opět elán a lepší náladu do života, do dalších dnů. Objevte zdraví těla a duše díky ozdravujícícímu pohybu, klidnému dýchání a celkové harmonii.

  Čínské zdravotní cvičení čchi-kung zajistí tělu novou energii a zklidnění. Také rozhýbe zatuhlé svaly a klouby.Pojďte na smysluplné relaxační cvičení s Marcelem v Ostravě.

  Cvičení čchi kung kombinuje pohyb a dýchání, které dodají tělu energii a mysli pohodu. Relaxace, dýchání, soustředění, které tvoří s pohyby nedílný celek Naše společné cvičení znamená spojení a jednotu a to nejen různých částí těla, ale také mysli. Vše je v souladu. Otevřete svá srdce, najděte klid a rovnováhu na cvičení čchi kung se mnou, lektorem Marcelem.

  Reference a výsledky toho co učím

                           Dobrá parta lidí a vzpruha pro tělo i duši

  recenze chi kung Ostrava
  recenze chi kung Ostrava


                               Přátelský individuální přístup trenéra 

  reference chikung Ostrava
  reference chikung Ostrava

  Kde cvičíme

  • Cvičíme ve 3.patře kancelářské budovy Sandia - Hutní projekt. Na střeše budovy je velký nápis Hutní projekt a Techem. Je to budova hned vedle Domu energetiky a hotelu Harmony a na proti budově Zepter. V těsné blízkosti je OC Futurum Tesco.

  • Adresa je ulice 28.října 1142/168, Ostrava. Městskou dopravou s výstupem na MHD zastávce "Dům energetiky" (tramvaj i bus) nebo na MHD zastávce "Futurum" (bus).Autem lze parkovat zdarma na ulici Korunní z boku naší budovy nebo na parkovišti OC Futurum Tesco.

  Kurz začíná v pondělí 7.ledna 2019 s ukončením na konci března.