Po celý leden 2019 probíhá zápis do kurzů zdravá záda | Kurz končí na konci března

 Účinné preventivní a úlevové cvičení v Ostravě:          lekce ve čtvrtky od 17:00 do 18:00 

Cvičení na záda

Zdravotní cvičení Ostrava | Když máte bolest zad z věčného sezení u počítače, z kanceláře nebo ze školy. Výběrem unikátní zdravotní cvičení,kde trenér Marcel využívá čínské cviky tradiční čínské medicíny,tradiční cviky zdravotní tělesné výchovy a fyziocviky dle moderních konceptů.

1 920,00 Kč 2 400,00 Kč


  Jaké jsou zkušenosti klientů a co říkají o mě, trenérovi Marcelovi?

  Trénink na záda Ostrava aneb cvičení od hlavy až k patě

  Zdravotní cvičení v Ostravě od hlavy až k patě. Zatočme společně s bolestí zad,nohou či kloubů.
  Nečekejte cvičení online, ale živý kurz. Zdravotní trénink v době sedavé je určen všem sedícím v práci, ve škole... 


  Preventivní a úlevové cvičení na bolest zad Ostrava

  Zdravotní trénink na záda, ale i na nohy,ruce či ramena. Cvičení je komplexně zaměřené. Získáte úlevu od bolesti třeba krční páteře a následně tak vyřešíte i případné příčiny bolesti hlavy.

  Cvičení na bolesti zad je zdravotně-kompenzační a preventivní cvičení v Ostravě, které uleví od bolesti zad ze sedavé práce a obnoví správné držení těla, rovnováhu a uklidní mysl.

  Trénink s Marcelem vyhledávají klienti se zdravotními problémy a bolestmi pohybového aparátu,převážně se zády,klouby a chodidly. ZTV Ostrava, kurz je veden jako zdravotní tělesná výchova,tedy zdravotní cvičení pro ženy i muže.

  Zdravotní cvičení provozuji ve dvou formách - skupinové a individuální.Jako trenér plně respektuji nezbytné faktory jako věk,zdravotní stav či pohybovou zkušenost každého klienta na skupinovém cvičení.Samozřejmě přizpůsobím úroveň obtížnosti a intenzitu zátěže.

  Při vleklých bolestech zad se stává,že je klient těžko zařaditelný do běžného skupinového cvičení.Z tohoto důvodu je vhodnější dát přednost individuálně zvolenému zdravotnímu cvičení. Individuální forma cvičení je provozována v naší cvičebně. 

  Proč zdravotní trénink se mnou 

  Zdravotní trenér Marcel

  1. Vyučuji jako zdravotní trenér.Mám akreditaci ministerstva MŠMT jako instruktor zdravotního cvičení.
  2. Vzdělávám se i v oblasti pohybového ústrojí v odborných kurzech a školeních u předních fyzioterapeutů v ČR (např. rehabilitační metoda DNS sport Prof. PaedDr. P. Kolář, Ph.D. nebo zdravé sezení a cviky pro bezbolestná záda pí PaedDr. V. Botlíková, CSc.). Další školení např. Fit pain free...
  3. Byl jsem vybrán různými organizacemi,abych pomáhal cvičením jejich zdravotně znevýhodněným klientům

  Více o mě si přečtěte zde

  Čemu se budeme na zdravotním tréninku věnovat

  • cvičení na záda
  • cvičení na bederní páteř
  • cvičení na krční páteř
  • cvičení s gumou
  • antistresová "dechová" cvičení
  • cvičení na míči
  • cviky z čínských zdravotních cvičení
  • cvičení ve stoje, v kleku i ležmo

  a spoustu dalšího. Zdravotní cvičení, které není nudné.    

      Máte vleklé bolesti zad? Prášky, masti, masáže a jiná cvičení vám nepomáhají?          Trpíte na blokádou páteře, bolesti zad, plotének, máte skoliózu, zatuhlost?

  Nechci trávit v budoucnu svůj čas na rehabilitaci 

  Dotaz:

  Mám zdravá záda, stresem netrpím. Mám i tak cvičit? A pokud ano, tak proč? Vždyť nemám bolest bederní páteře a kyčle, netrápí mě ani bolest krční páteře a ramen. Nepociťuji bolest nohy od páteře ani bolest rukou od krční páteře, protože mě nic nebolí. Bolest zad se mi tak zdárně vyhýbá a jsem zdravý. A stres zatím také nepociťuji. 

  Marcel odpovídá: 

  pohybová aktivita je jedním z hlavních pilířů našeho zdraví. A tak náš společný pohyb v kurzu je základ prevence nemocí a působí preventivně proti bolestem páteře a rozvíjí správné držení těla. Preventivní cvičení se mnou je pro všechny, které bolí u monitoru tělo.Dozvíte se cviky,které vám uvolní ztuhlý krk, protáhne páteř i cviky,které můžete provádět v kanceláři u počítače.

  Znáte recept na zdravá záda i celé tělo ze sedavého zaměstnání?

  Dám vám návod, pojďte se mnou cvičit

  ochrana a redukce

  bolest zad | bolest krční páteře

  předcházení a zmírnění

  bolest ramene | bolest rukou

  prevence a úleva

  bolest nohou | bolest chodidel

  Kde probíhá cvičení na bolavá záda?

  • Cvičíme ve 3.patře kancelářské budovy Sandia - Hutní projekt. Na střeše budovy je velký nápis Hutní projekt a Techem. Je to budova hned vedle Domu energetiky a hotelu Harmony a na proti budově Zepter. V těsné blízkosti je OC Futurum Tesco.

  • Adresa je ulice 28.října 1142/168, Ostrava. Městskou dopravou s výstupem na MHD zastávce "Dům energetiky" (tramvaj i bus) nebo na MHD zastávce "Futurum" (bus).Autem lze parkovat zdarma na ulici Korunní z boku naší budovy nebo na parkovišti OC Futurum Tesco.