Originální vánoční dárek? Zdraví a rovnováha pro Vaše blízké

TIP NA DÁREK NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Čím překvapíte své blízké? 

Zdravý dárek na Vánoce nemusí znamenat jen hromadu pilulek v ozdobném balení.Udělejte letos radost originálním dárkem prospívajícím zdraví. Dárkový poukaz na zdraví,který slouží k celkové harmonizaci i regeneraci organismu.

Dárek,který je perfektní pro všechny, kdo potřebují probudit energii, účinně se uvolnit a získat duševní rovnováhu. 

Pracuje vaše manželka či maminka celý den v kanceláři s počítačem? Má tatínek sedavé zaměstnání a pak sedí ještě doma u televize? 

Darujte jim pro jejich věčně ohnuté a jistě bolavá záda kurz čínského zdravotního cvičení tai-chi, u kterého sedět nebudou a uleví si od bolesti zad i krční páteře nebo darujte zdravotní cvičení pro zdravá záda,kde procvičí celé tělo od hlavy až k patě a kde je  čekají i cílené fyzio cviky na záda. 

Je vaše sestra,tchýně či maminka vystavena permanentnímu stresu třeba jako učitelka,vychovatelka,zdravotní sestra či zaměstnankyně úřadu?

Budou vám vděční za antistresový dárek v podobě čínského zdravotního cvičení čchi-kung,které jim rozpustí stres. Mají-li být hlava a tělo zdravé, musíme léčit mysl. Cvičení čchi-kung je povzbuzující recept na stres a nalezení cesty pro duševní pohodu.Stačí se nadechnout a vnímat,jak energie přichází do těla.Vaši blízcí si užijí božský odpočinek.


Potřebuje vaše dcera,maminka či babička podpořit kondici? Zažívají také dobu sedavou v práci s počítačem? 

Zdravý dárek,to je čínská jóga,u které se neleží ani nesedí.Neobsahuje žádné krkolomné pozice,proto je oblíbená u  zkušené generace 50+,seniorů a lidí s nadváhou. Dárek v podobě zdravotního protahovacího čínského cvičení je určen pro obdarované, kteří jógu dosud necvičili


Dárkový poukaz Ostrava | Dárkový voucher Ostrava

Dárkový poukaz č.1

Dárkový poukaz č.2

Dárkový poukaz č.3

Dárkový poukaz č.4

Dárkový poukaz č.5

Dárkový poukaz č.6

Dárkový poukaz č.7

Dárkový poukaz č.8

Dárkový poukaz č.9

hodnotný a zdravý dárek v hodnotě 1.920,-Kč

Dárkové poukazy na 12 týdenní prověřené zdravé kurzy,které všem obdarovaným dobijí energii jako na měsíční dovolené, tělo bude uvolněné a mysl zrelaxovaná. 

Dárkový poukaz vám:

  1.  zašlu v elektronické podobě a ten si vytisknete a dopíšete vlastní text přání
  2. předám v papírové podobě vytištěno na kvalitním papíru.Osobní předání poukazu na adrese cvičení (u zastávky Domu energetiky a blízkosti OC Fuutrum) v předem domluveném termínu.

Objednávám dárkový poukaz

Vyplňte všechny potřebné údaje a podrobné informace obdržíte do 24 hodin. Poukaz je určen na kurzy od začátku ledna do konce března 2019. Hodnota poukazu je 1920,-Kč