Napište mi | Zavolejte mi | Přejete si, ať zavolám já?

osobní trenér v Ostravě
osobní trenér v Ostravě

Zavolejte mi

Trápí vás nějaká otázka ještě před zasláním rezervace místa na cvičení se mnou? Jsem tu pro vás na telefonním čísle 606 / 58 25 58

Mám zavolám já vám?

Nechte mi na vás telefonní číslo a já vám rád zavolám během 24 hodin v pracovních dnech.              Vaše osobní údaje z tohoto formuláře (jméno a telefon) budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

 Kdyby něco, pište, jsem jedno ucho 

Vaše osobní údaje z tohoto formuláře budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. 

Adresa cvičebny:  ulice 28.října 168, Ostrava

Marcel Malec | IČO 60963999 

Telefon:  +420 606 / 58 25 58

E-mail marcel@tenze.cz

Následujte mě na: 1. Facebook

Zůstaňme spolu v kontaktu

Sám jsem si novinky "newsletter" oblíbil jako způsob,jak se udržet v obraze lidí,kteří mě zajímají. Chcete-li informace o tom,čemu se věnuji,co plánuji,nové články na blogu,výběr aktuálních zajímavostí z prostředí zdravotního cvičení a zdraví vůbec, nechte na sebe kontakt a já vám čas od času napíšu.

Těmto emailovým pozdravům říkám zprávy ze života  

Co říkají mým emailovým pozdravům ti co jsou se mnou v pravidelném kontaktu?

Lenka

absolventka cvičení s Marcelem

"Otvírám vždycky a ráda. Baví mě pestrost témat a pokaždé si v nich najdu něco,co mě obohatí,ale i co mohu využít pro sebe a pro své kamarády. Dokáže inspirovat, občas nakopnout i vzbudí zvědavost. Zpravodaj je pro mě tak zajímavý a přínosný"

Martin

absolvent kurzu cvičení s Marcelem

"Ve shonu života mám tendenci na své zdraví zapomínat.Díky Marcelovi mi jednou za 3 měsíce přistává v emailu ta správná dávka zdravotní inspirace. A tak nejen že se mi zdraví pravidelně připomene,ale hned mám po ruce i nové tipy a rady.“

Nemám rád spam a vaši adresu neposkytnu nikomu dalšímu. Z odběru novinek se můžete kdykoli odhlásit. Pokud 7 měsíců neotevřete žádný zpravodaj, systém vás automaticky odčaruje z databáze.

Aby se newsletter neztratil v nevyžádané poště, prosím, přidejte si adresu "marcel@tenze.cz" do seznamu bezpečných odesilatelů. U e-mailových schránek na doméně centrum.cz, atlas.cz, email.cz a seznam.cz často dochází k potížím při doručování.