Únava | Stres | Bez energie | Bolest 


 Praktický seminář na uvolnění psychického a tělesného napětí     

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Život ubíhá tak strašně rychle...                                      Když se čas od času nezastavíme, může nám úplně utéct.

                                      MINDFULNESS OSTRAVA                                                     vneste do svého hektického a vyčerpávajícího života slastné zklidnění a odpočinek mysli                                                                                                                                                      na výběr 2 termíny: sobota 30.3. 2019 | neděle 31.3. 2019

Můžeš se cítit skvěle každý den

Včerejšek už byl. A zítřek teprve bude. Dnešek je všechno, co máme. Pusťme se do toho. Je tady přítomnost a my budeme duchem přítomni tady a teď. Buďte zdravější, soustředěnější i odolnější vůči stresu díky očistění mysli.


lektor Marcel
lektor Marcel

Denně nás obklopují myšlenky na minulost a budoucnost.Něco nám však uniká.Víte co? Ne?    Je to přítomnostDoslova propásneme vše co je tady a teď. 

Hodně lidí se trápí kvůli únavě,enormnímu stresu a nedostatku energie.A to není vše. Taky je souží  fyzické bolesti. Setkávám se s tím dnes a denně na svých lekcích.

Tak to však být nemusí.

Přátelé,za své zdraví jsme zodpovědní jen my sami. I mě to došlo až v okamžiku,kdy mi unavená mysl a vyčerpané tělo vypovídalo službu. Do té doby dovolená a odpočinek vzhledem k mému časovému vytížení nebyly možné. A proto,když si člověk nedá říct po dobrém a nevyslyší zoufalé volání své mysli a svého těla o pomoc, řekne unavená schránka dost.

Tak co s tím můžeme udělat? Musíme chtít něco změnit

Musíme chtít něco změnit,otevřít se novému pohledu.Rozhodněte se dnes pro změnu,pro lepší život.Je to dar vaší mysli,vašemu tělu.Vyskočte z bludného kruhu,než bude pozdě.Čím dříve začnete, tím rychleji se budete lépe cítit.

seminář

NÁHLED NA ZÁKLADNÍ ÚROVEŇ VŠÍMAVOSTI


Společně se budeme soustředit na přítomnost,kterou právě děláme a prožíváme,na vlastní dýchání, vnímání a uvědomování si tělesných pocitů a myšlenek.


V naší praxi je tlumení mysli dosaženo díky tělu.Proč?Protože vaše tělo je vždy v současnosti, vždy je tady a teď.Věnujte pozornost tělu a mysl vstoupí do současnosti. 

Prostřednictvím dechu,energie,pohybu a uvolnění vstupujeme do hlubokého a bohatého zážitku současnosti.Zdravotní cvičení tradiční čínské medicíny nám pomůže být duchem přítomen tady a teď.
Je to cvičení,které zrcadlí pohyby přírody. Řeku tekoucí po horách či stromy rostoucí směrem k světlu na obloze nám dávají návod, jak nasměrovat naši pozornost. 

                                           Co na cvičení se mnou říkají absolventi? 

Nemůžu si dovolit plýtvat časem, je pro mě tento seminář opravdu vhodný?

Seminář je náhledem do základů mindfulness.Tato úroveň elementární všímavosti není odborná systematická psychoterapie a není tak určen odborníkům. 


Takže pro koho je praktický seminář mindfulness ?

Jestli máte pocit,že i váš život je hektický a že se nemůžete zcela zastavit a jen relaxovat, ujišťuji vás, že účast na semináři může být prvním krokem k méně stresujícímu a plnohodnotnějšímu životnímu stylu. 

Tento seminář jsem sestavil pro vás. Každý den pracuji s lidmi, jako jste vy a vím, jak může být život obtížný. A také vím, že pozornost funguje, protože ji využívám každý den při práci s klienty nebo ve svém vlastním rušném životě.