Čchi kung  Ostrava

                                                                                                                                                osvěžující cvičení pro úžasné                                                                                                                                  tělesné a duševní požitky.                                                                       

                                                                                                                        Cvičení s Marcelem,kde získáte                                                                                                                              pocit tělesného a duševního blahaČchi kung středa 17:30

Čchi kung Ostrava | Cvičení s Marcelem,které pohladí vaši duši a naladí vás do klidu a míru se sebou.  Pojďte se naučit,jak ovládat své tělo,dech a mysl a vědomě řídit a naplňovat tělo novou energií krok za krokem. Cvičení pro duševně vyčerpané,kteří potřebují probudit v sobě novou energii.  

1 395,00 Kč

  Qi gong v Ostravě

  Prchá z vás životní energie? Harmonický pomalý pohyb, vlastní relaxace, jemné a plynulé změny poloh je protiklad ke stresu a hektické době.

  Pojďte pocítit radostný klid a více životní energie. Přijďte si uvědomit na cvičení qi gong uklidňující vliv na celý nervový systém.

  Čeká vás blahodárný klid, souhra harmonických pohybů a hlubokého dýchání. 

  Reference a výsledky toho co učím

                               Klidná duše s vyrovnanou myslí a skvělým učitelem

  recenze qi gong Ostrava
  recenze qi gong Ostrava


                           Vzpruha pro tělo i duši

  reference cvičení qi gong Ostrava
  reference cvičení qi gong Ostrava

  Kde cvičíme qi gong v Ostravě

  • Cvičíme ve 3.patře kancelářské budovy Sandia - Hutní projekt. Na střeše budovy je velký nápis Hutní projekt a Techem. Je to budova hned vedle Domu energetiky a hotelu Harmony a na proti budově Zepter. V těsné blízkosti je OC Futurum Tesco.

  • Adresa je ulice 28.října 1142/168, Ostrava. Městskou dopravou s výstupem na MHD zastávce "Dům energetiky" (tramvaj i bus) nebo na MHD zastávce "Futurum" (bus).Autem lze parkovat zdarma na ulici Korunní z boku naší budovy nebo na parkovišti OC Futurum Tesco.

  Kurz začíná ve středu 3.října 2018 s ukončením v prosinci.