Tai-chi relax pro vyčerpané                                                  když hledáte úlevu od duševního vysílení a                                                                  chcete se zbavit bolesti zad ze sedavé práce
Pohybová tai-chi terapie s trenérem Marcelem

je váš vitamín na únavu, stres, vyčerpání a lékem na zklidnění mysli, těla i duše 


Přidejte se k nám do jarního taiji kurzu, mám pro vás volná místa >> v úterky na 17.00 a 18.00 hodinu.

Mají-li být hlava a tělo zdravé, musíme léčit mysl.

Proč cvičit tai chi s Marcelem? Mají-li být hlava a tělo zdravé, musíme léčit mysl.Ta přichází na řadu jako první.A právě čínské cvičení pro zdraví tai chi chuan je metodou duševního odpočinku a způsob,jak zvládnout stres či jej zmírnit.


Cvičení tai chi v Ostravě s lektorem Marcelem je pro tělo a duši nejblahodárnější životní elixír. Stres? Jste unavení? Nesoustředění? Máte bolesti zad? Tai chi kurzy pro duševně vyčerpané, které potřebujete pro zdravější a šťastnější život. Cvičení,které vám zaručeně v těle rozproudí energii.

Kurzy tai chi pro začátečníky vás seznámí se vším, co potřebujete vědět o cvičení tchaj-ti. Trénink se mnou je základním návodem pro každého, kdo by se chtěl krok za krokem učit jak správnou techniku dýchání, tak harmonická cvičení a čelit tím každodennímu shonu s mnohem větší silou. Prostě péče o tělo a duši.