Tai-chi relax pro vyčerpané                                                  když hledáte úlevu od duševního vysílení a                                                                  chcete se zbavit bolesti zad ze sedavé práce
KURZY TAI CHI OSTRAVA

                Pohybová tai-chi terapie s trenérem Marcelem

                                 je váš vitamín na únavu, stres, vyčerpání a lékem na zklidnění mysli, těla i duše 

   tai chi pondělí 17:00 - 18:00

   tai chi pondělí 18:00 - 19:00 

      tai chi úterý 16:00 - 17:00

    tai chi úterý 18:00 - 19:00 

   tai chi středa 16:30 - 17:30

    tai chi středa 18:30 - 19:30 

     tai chi čtvrtek 18:00 - 19:00

     tai chi čtvrtek 19:00 - 20:00 

Ochutnávka cvičení potěšení těla i duše Nekupujte zajíce v pytli! Omrkněte lekci tai chi na zkoušku ZDARMA

Ukážu vám, jak příjemně zpomalit | Cvičení tai chi Ostrava

Cvičení tai chi v Ostravě s lektorem Marcelem je pro tělo a duši nejblahodárnější životní elixír 

Stres? Jste unavení? Nesoustředění? Máte bolesti zad? Tai chi kurzy pro duševně vyčerpané, které potřebujete pro zdravější a šťastnější život. Tento kurz vám v těle rozproudí energii.

Kurzy tai chi pro začátečníky vás seznámí se vším, co potřebujete vědět o cvičení tchaj-ti. Trénink se mnou je základním návodem pro každého, kdo by se chtěl krok za krokem učit jak správnou techniku dýchání, tak harmonická cvičení a čelit tím každodennímu shonu s mnohem větší silou. Prostě péče o tělo a duši.

Důvody pro cvičení tai chi chuan bývají různé. Lidé však nejčastěji začínají cvičit ze zdravotních důvodů.Tai chi je cvičeno pro udržení zdraví po celém světě a samozřejmě i v Číně,kde leckteré nemocnice tak zapojili cvičení tai chi chuan do rehabilitace.  

Hledáte cvičení na záda? Sedíte celý den v kanceláři a pak doma u televize či počítače? Tak věřte,že na cvičení tai chi s Marcelem sedět rozhodně nebudete.A nečekejte žádnou nudu,ale zážitkové relaxační cvičení, dechové cvičení,balanční cvičení,cvičení na kyčle,trénink paměti,cvičení proti bolesti zad nebo cvičení na ramena.To a ještě více obsahuje trénink s Marcelem

Jak na stres? Ovládá vás dennodenní stresMají-li být hlava a tělo zdravé, musíme léčit mysl.Ta přichází na řadu jako první. A právě čínské cvičení pro zdraví tai chi chuan je metodou duševního odpočinku a způsob, jak zvládnout stres či jej zmírnit.

Hledáte tai chi pro začátečníky v Ostravě? Je třeba si uvědomit,proč jdu cvičit. Chci vyhrávat na soutěžích či se chci zaměřit na fyzický trénink s výukou bojových aplikací? 

Nebo chci cvičit pro zdraví, zbavit se bolesti zad, posílit oslabené svaly a uvolnit zatuhlé klouby,zmírnit stres a celkově se cítit v pohodě?

Soutěže nebo bojové umění? Pokud jdete trénovat tai chi jako bojové umění nebo chcete vyhrávat na soutěžích, tak hledejte trenéra,který se takto zaměřuje. 

Cvičení pro zdraví?Hledáte-li cvičení tai chi pro celkovou regeneraci,zbavení se bolesti zad,pro relax a celkové ozdravení,najděte si lektora, který se na téma zdravotní stránky specializuje. Má trenér absolvované kurzy v oblasti pohybového ústrojí,aby vám lépe dovedl pomoct? Má praxi se cvičením s lidmi,kteří mají zdravotní omezení? 

To jsou vodítka,které byste měli brát v potaz při výběru své školy a trenéra.A ještě trošku k vlastnostem trenéra.

Co očekávát od lektora? Jaké by měl mít vlastnosti?

  1. Je pohodový, má porozumění a je příjemný k lidem či naopak je arogantní s vysokým egem?
  2. Má vědomosti, umí naučit,eliminovat případné poranění nebo nemá dar informace předávat?
  3. Má trpělivost při výuce lidí, kteří mají problém pohyb pochopit a zacvičit? Umí je motivovat?
  4. Je to fajn trenér,se kterým si můžete pokecat,cítíte se dobře,dosahujete cíle a přitom se bavíte?

Samozřejmě tato doporučení nejsou dogma. Trenér zaměřený na bojovou stránku může být zároveň dobrým rádcem pro zdravotní cvičení.

A trenér bez trpělivosti naučí talentované lidi s pohybovým nadáním bez větších problému tai chi. 

Uvádím zde vodítka,co by vás jako začátečníka mělo zajímat.