Uvolněte se s tai chi v Ostravě, nechte odplynout                                                  všechno fyzické,mentální i emocionální napětí                                                   
Tai chi úterý 16:00

Taiji Ostrava | Pečujte o tělo a uzdravujte mysl.Převezměte kontrolu nad svou vlastní fyzickou a emocionální pohodou. Kurz tai-chi se otevírá všem hledajícím.Trenér Marcel nenabízí nějaké "učení", nýbrž ukazuje cestu, po které se můžete vydat.  Najděte cestu ven z únavy na cvičení s Marcelem.  

0,00 Kč

  Jak uklidnit mysl? Není třeba o nic usilovat, stačí dát všemu volný průchod.Nic nedělat, jenom být... Pod vedením zkušeného tai chi trenéra Marcela si můžete vyzkoušet klidný, příjemný přístup.

  Kurz tai chi pro začátečníky

  Trénink v sobě propojuje hodně dovedností a rozvíjí nejen tělo,ale i mysl. Akademie čínských zdravotních cvičení Tenze je dobrá volba, když hledáte cestu k tělesnému a duševnímu zdraví.

  V pravém okamžiku k vám přichází tento kurz, který je pozváním kráčet po cestě harmonie, začnete se soustředit na klid a uvolnění, a především na sebe. Kurz je jednoduchým a dobře srozumitelným průvodcem, který vás krok za krokem naučí uvolňujícímu cvičení tai-chi a nalézt klid ve vlastní mysli.

  Čekají vás základy tai chi

   • rozcvička tai chi
   • základní cviky tai chi a další metodické cvičení
   • tai chi sestava 


  Tai-chi je pohybová průprava rozvíjející koordinaci,účelně uvolňuje i posiluje dílčí svalové skupiny a přispívá k harmonickému rozvoji. Tai chi neobsahuje žádné akrobatické či krkolomné prvky.  

  Reference a výsledky toho co učím

                          Těším se na každou lekci tai chi

  recenze tai chi Ostrava
  recenze tai chi Ostrava

             

                        Tai chi hojí rány na těle i duši

  tai chi recenze
  tai chi recenze

  Dobrá adresa pro centrum pohybu tai chi v Ostravě

  • Cvičíme ve 3.patře kancelářské budovy Sandia - Hutní projekt. Na střeše budovy je velký nápis Hutní projekt a Techem. Je to budova hned vedle Domu energetiky a hotelu Harmony a na proti budově Zepter. V těsné blízkosti je OC Futurum Tesco.

  • Adresa je ulice 28.října 1142/168, Ostrava. Městskou dopravou s výstupem na MHD zastávce "Dům energetiky" (tramvaj i bus) nebo na MHD zastávce "Futurum" (bus).Autem lze parkovat zdarma na ulici Korunní z boku naší budovy nebo na parkovišti OC Futurum Tesco.

  Začínáte cvičit v úterý 8.ledna 2019 s ukončením na konci března.