Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek s použitím souborů Cookies souhlasíte. Více informací

Trenér Marcel

Profesionální, trpělivý a empatický trenér na bolest zad i na zdravotní čínská cvičení tai chi a čchi kung s lidským a kamarádským přístupem.

Trénink pro tělo i duši, protože ve zdravém těle zdravý duch.

A VY JSTE…?

Vlastně vás znám. Jste člověk, který chce udělat něco pro sebe. Jste úředník, účetní ve firmě nebo na jiné pozici a pracujete v kanceláři. Máte bolest krční páteře z práce za počítačem. Pravděpodobně vás bolí i bedra z kancelářské židle. A do toho možná i bolest ruky a zápěstí z myši počítače.

Také můžete pracovat ve školství, jste učitelka, která ztrácí uspokojení z práce, protože trpíte na stres. Učitelské povolání je i v dnešní době mnohdy podceňováno. Přitom povolání učitele je mimořádně namáhavé psychicky a působí nepříznivě na zdravotní stav učitelů

Či jste vedoucí pracovník, vedete tým zaměstnanců a máte zodpovědnost za projekty. Často jezdíte autem, takže máte stres i bolest v zádech.

Jednoduše chcete mít pevnější zdraví tělesné i duševní. A na to potřebujete znát účinné cvičení. Už vás fakt nebaví otravovat šéfa v práci a doma vaše nejbližší, že máte bolesti a nemůžete svoje povinnosti plnit na 100%. Nechcete dnes a denně utlumovat bolesti zad pilulkami. A kromě toho,stejně už nezabírají tak jak na počátku.

Musí to přeci jít i jinak, říkáte si. Nějak přirozeněji a efektivněji. Podvědomě tušíte, že internet je plný nových informací, jak si zdraví zlepšit a bolest snížit nebo se jí zbavit jednou pro vždy… Ale jak je využít?

Jestli hledáte někoho, kdo vás krok za krokem provede tradičním prověřeným tréninkem a naučí vás i moderní zdravotní cvičení dle současných postupů, rád vám pomůžu.

Marcel je profík , který má přehled a znalosti. 

Linda Michnnová ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Velmi moc děkuji za jeho přístup a doporučuji všem.

Pepa Kratochvíl ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Děkuji Marcelovi, že je tak skvělým trenérem.

Eva Kirchnerová ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

O Marcelovi

Je mi 50+ (zdá se mi to nebo to celé nějak rychle letí). Asi jako každý i já jsem měl v dětství dostatek pohybu. A do toho jsem sportoval a moji vášní byla bojová umění. Jako náctiletý nejprve judo a pak v dospělosti bojová umění, které jsem trénoval až do svých 33 let.

Pak se začali u mě postupně projevovat první zdravotní problémy. A jednou mi tělo řeklo: A dost!  Následně mi zdraví omezilo činnost na poli bojových umění. Nechtěl jsem se smířit s tím, že již nemohu trénovat, cvičit a žít pohybem.

Naštěstí jsem začal objevovat nové možnosti cvičení. Zjistil jsem,že se dá trénovat i jinak, jiné styly cvičení, které zdraví obnovují, tělo a mysl uzdravují, energii neberou, ale naopak dávají.

Během praktikování těchto cvičení jsem zjistil, že mě přestalo bolet v oblasti beder a mám tak zdravá záda. Cvičení mi pomáhá i v oblasti psychické hygieny. Díky čínským cvičením a dechu dovedu stres eliminovat. A chci naučit i vás, jak se zbavit bolesti zad či zmírnit stres přirozeně, pomoci snadných a bezpečných cvičení.

Velmi oceňuji Marcelovu trpělivost

Mgr. Hana Neumannová ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Marcel má klidný a trpělivý přístup

Mgr. Tonda Liška ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Marcel je klidný a moc milý

Markéta Ondračková ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Perfektní atmosféra a přístup Marcela

Ing. Jan Czernín ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Marcel se nám věnuje i individuálně

Marta Humplíková ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Užívám si to díky osobnímu přístupu

Vendula Michálková ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Termíny kurzů s Marcelem

Zdravá záda

termín kurzu

Tai chi

termíny kurzů

Čchi kung

termín kurzu

Marcel je úžasný cvičitel. Věnuje se nám s trpělivostí.

Johana Skarková ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Věnuje se každému individuálně, pomůže, poradí. 

Jana Cesková ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Tai-chi mě oslovilo a nadchlo, stejně jako přístup Marcela.

Šárka Dedková ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

LEKCE ZDARMA

Chcete si cvičení vyzkoušet ještě před úhradou kurzu? Tak na nic nečekejte a pojďte lekci tai chi, lekci čchi kung nebo lekci pro zdravá záda vyzkoušet ZDARMA