Reference


Mají klienti výsledky

ze cvičení na bolesti zad 

ve studiu Tenze?

...dokážu se zklidnit a načerpat energii

Hledala jsem sport, při kterém se dokážu zklidnit, odpočinout si, načerpat energii a vnitřní klid, zbavit se stresu. Všechno tohle jsem našla a ještě k tomu mě to moc baví a užívám si to díky osobnímu přístupu trenéra i příjemnému kolektivu.

Vendula Michálková ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...zlepšení problémů s pychikou i fyzickým zdravím

Vážení přátelé, cvičení s Marcelem mi přineslo pozitivní zlepšení problémů s psychikou i fyzickým zdravím. Perfektní atmosféra a  přístup Marcela jsou hlavní důvody, proč toto cvičení navštěvuji. Doporučuji  všem věkovým skupinám pro řešení oblastí - pohyb a psychika.

Ing. Jan Czernín ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...záda nebolí a úleva od sezení v kanceláři

Začala jsem chodit na cvičení původně kvůli synovi, který začal mít po rychlém růstu v pubertě problémy s bolestí zad. Začali jsme Čchi-kungem a teď jsme vyzkoušeli Cvičení pro zdravá záda. Po půl roce cvičení už syna záda nebolí a i já pociťuji úlevu a zklidnění po celodenním sezení a stresech v kanceláři. Marcel je velmi trpělivý a obětavý učitel, který se individuálně věnuje každému žákovi.Cvičení u něj je pohoda a můžu jej jen doporučit.

Ing. Jana Urbančíková ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...cvičení s Marcelem je skvělé

Cvičení s Marcelem je skvělé. Několik let jsem hledala náhradu, za svého dřívějšího cvičitele. Prošla jsem několik cvičení. Žádné cvičení se tomu nepodobalo, až TOTO. Velice všem doporučuji!!! 

MUDr. Radka Ožanová ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...cvičení pomáhá

S Marcelem necvičím dlouho, jen pár měsíců. Nicméně vnímám, že mi cvičení pomáhá. Lépe vnímám své tělo a uvědomuju si důležitost soustředění při každé činnosti. Velmi oceňuji Marcelovu ochotu, trpělivost a respekt k tempu každého cvičícího.

Mgr. Hana Neumannová ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...cvičit chodím 3 roky a furt ráda

Ahoj, je mi 55 let, mám cca 20 kg navíc a cvičit chodím 3.rok a furt ráda :-) Přivedla mě bolest zad, která mě co 8 měsíců skolila do kolen. Cvičení prodloužilo interval na 1,5 roku a kdybych nebyla "sfiňa zhnilá", tak bych byla za vodou.

PhDr. Hana Burešová ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Chcete se i vy cítit lépe po fyzické i psychické stránce?