Trenér pro uvolnění zad

Trenér zdravotního cvičení Marcel

Co jsem zač? 

Jsem Marcel Malec z Ostravy, trpělivý a empatický trenér, kterému je 50+. Od mládí se zajímám o bojová umění a asijskou kulturu. A co mi dělá radost? Třeba dobré jídlo.

Mám rád lidi a baví mě pomáhat lidem od bolesti zad a kloubů. A také od stresu. Prostě zlepšovat zdraví, ať se každý z vás cítí lépe a radostněji.

Jsem nejen trenér cvičení pro zdravá záda. Zároveň vyučuji čínské antistres cvičení tai chi na bolest zad a čchi kung dechové cvičení.

Vzdělávám se v oblasti pohybového ústrojí v odborných kurzech a školeních u předních fyzioterapeutů v ČR (např. v rehabilitační škole absolvuji odborné kurzy DNS sport Prof. PaedDr. P. Kolář, Ph.D. nebo školení zdravé sezení a cviky pro bezbolestná záda pí PaedDr. V. Botlíková, CSc.). 

Seniorská cvičení a cviky pro lidi se zdravotním omezením

Mám praxi i ve vedení cvičení jako trenér pro seniory. Vedl jsem cvičení v Domě seniorů v Hlučíně pro seniory v sedě na židli nebo na invalidním vozíčku. 

Také jsem učil v neziskových organizacích cviky pro nevidomé (Kafira) nebo cviky pro duševně nemocné (MENS SANA) či cvičení pro pacienty s epilepsií ve Fakultní nemocnici Ostrava pro organizaci EPI-SMER

 

Velmi oceňuji Marcelovu trpělivost.

Mgr. Hana Neumannová ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Marcel má klidný a trpělivý přístup.

Mgr. Tonda Liška ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Marcel je klidný a moc milý.

Markéta Ondráčková ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

... odpočinout si, zklidnit se a zbavit se stresu

Hledala jsem sport, při kterém se dokážu zklidnit, odpočinout si, načerpat energii a vnitřní klid, zbavit se stresu. Všechno tohle jsem našla a ještě k tomu mě to moc baví a užívám si to díky osobnímu přístupu trenéra i příjemnému kolektivu.

Mgr. Vendula Michálková ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

... zlepšení psychiky i fyzického zdraví

Vážení přátelé, cvičení s Marcelem mi přineslo pozitivní zlepšení problémů s psychikou i fyzickým zdravím. Perfektní atmosféra a  přístup Marcela jsou hlavní důvody, proč toto cvičení navštěvuji. Doporučuji  všem věkovým skupinám pro řešení oblastí - pohyb a psychika.

Ing. Jan Czernín ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

... záda nebolí a úleva po celodenním sezení

Začala jsem chodit na cvičení původně kvůli synovi, který začal mít po rychlém růstu v pubertě problémy s bolestí zad. Začali jsme Čchi-kungem a teď jsme vyzkoušeli Cvičení pro zdravá záda. 

Po půl roce cvičení už syna záda nebolí a i já pociťuji úlevu a zklidnění po celodenním sezení a stresech v kanceláři. Marcel je velmi trpělivý a obětavý učitel, který se individuálně věnuje každému žákovi.Cvičení u něj je pohoda a můžu jej jen doporučit.

Ing. Jana Urbančíková ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...velice všem doporučuji

Cvičení s Marcelem je skvělé. Několik let jsem hledala náhradu, za svého dřívějšího cvičitele. Prošla jsem několik cvičení. Žádné cvičení se tomu nepodobalo, až toto. Velice všem doporučuji.

MUDr. Radomíra Ožanová ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...cvičení mi pomáhá

S Marcelem necvičím dlouho, jen pár měsíců. Nicméně vnímám, že mi cvičení pomáhá. Lépe vnímám své tělo a uvědomuju si důležitost soustředění při každé činnosti. Velmi oceňuji Marcelovu ochotu, trpělivost a respekt k tempu každého cvičícího.

Mgr. Hana Neumannová ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...cvičit chodím ráda

Ahoj, je mi 55 let, mám cca 20 kg navíc a cvičit chodím 3.rok a furt ráda :-) Přivedla mě bolest zad, která mě co 8 měsíců skolila do kolen. Cvičení prodloužilo interval na 1,5 roku a kdybych nebyla "sfiňa zhnilá", tak bych byla za vodou.

PhDr. Hana Burešová ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️